Interiérové vybavení

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěného interiérového vybavení prodejen a zahradnických center. Na Vaše přání vyhotovíme návrhy interiérového vybavení a vytvoříme zdarma cenovou kalkulaci. Můžete se inspirovat jak našimi dřívějšími realizacemi, tak pro Vás rádi vytvoříme individuální řešení, které bude vyhovovat jak Vám, tak Vaší prodejně.

Fotogalerie:

Interiérové vybavení

Lednice

Jsme dodavateli kvalitních a ekologických lednic (zejména díky chladivu R290 a LED osvětlení). Naše lednice nalézají největší využití zejména v různých prodejnách a gastro podnicích. Lednice nabízíme v několika atraktivních designech, za příznivou cenu a v různých provedeních (promo lednice, prezentační vitríny, chladící vany, přístěnné vitríny, apod.). Mimo to na lednice poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Fotogalerie:

Ledničky

Obchodní zařízení

Nabízíme široký sortiment obchodního zařízení, a to od vstupních turniketů, přes balící pulty a uzamykatelné škříňky, až po množství drátěných programů a POS materiálů (neboli materiálů na podporu prodeje zboží). Rádi pro Vás vytvoříme i zařízení na míru.

Fotogalerie:

Obchodní zařízení

Odpadkové koše

Nabízíme prodej i instalaci odpadkových košů do exteriéru i interiéru. V případě Vašeho zájmu či ukázky celého sortimentu z produktového katalogu, se na nás neváhejte obrátit.

Fotogalerie:

Odpadkové koše

Pečivové regály

Samostatnou část naší nabídky tvoří i zakázková výroba regálů na pečivo a různých doplňků k nim.

Fotogalerie:

Pečivové regály

Předpokladní stojany

V našem sortimentu se nachází i několik typů stojanů k pokladnám pro různé druhy zboží. Stojany jsme navíc schopni vyrobit na míru tak, aby vyhovovaly konkrétnímu druhu zboží či prostorám.

Fotogalerie:

Pečivové regály

Trezory

Trezory tvoří speciální část našeho sortimentu. Nabízíme jak nábytkové trezory, tak ohnivzdorné nebo pokladní (vhozové) trezory. Na vyžádání můžeme trezory osadit i elektronickými zámky namísto otevírání skrze klasický klíč. Na námi dodávané trezory poskytujeme i servis našimi proškolenými zaměstnanci.

Fotogalerie:

Trezory

Zrcadla

Nabízíme prodej i montáž bezpečnostních zrcadel. V našem sortimentu se nachází nejen interiérová bezpečností zrcadla vhodná například do prodejen, na čerpací stanice, k pokladnám, apod., ale rovněž i dopravní zrcadla nebo hemisférická zrcadla (tzv. polokoule).

Fotogalerie:

Zrcadla