Regálový systém Polymetall

Základní technické parametry:

  • Výška regálů: až do 2600 mm
  • Šířka polic: 665 mm, 1000 mm, 1250 mm
  • Hloubky polic: 300 - 600 mm

Maximální nosnosti:

  • Nosnost polic závisí podle délky a hloubky a pohybuje se od 90 do 140 kg.
  • Zatížení sloupce mimo spodní polici by nemělo přesáhnou cca 400 kg.
  • Zatížení oboustranných regálů je dimenzováno stejně jako u přístěnných regálů s podmínkou souměrného rozložení hmotnosti pro obě strany regálu.

Regálový systém Polymetall je variabilní systém použitelný jako základní obchodní vybavení prakticky do všech typů prodejních prostor. Povrchová úprava je prováděna moderní technologií s vysokou odolností proti mechanickému poškození a současně splňuje náročná hygienická a ekologická kritéria. Regálový systém dodáváme v barevném odstínu bílé polomatné barvy RAL 9010. Sestavy regálů je možno umístit do jakéhokoliv interiéru, lze tvořit sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit samostojnými čely nebo háčkovými stěnami apod.) či regálové ostrůvky otevřené a uzavřené. Kromě délkových modulů je možno sestavit i vnitřní a vnější rohové sestavy.

Základní regálové sestavy lze vybavit celou řadou doplňkových prvků pro jednotlivé sortimenty zboží (perforované zadní panely pro uchycení různých typů háčků, skleněná a plastová dělítka a další prvky rozmanité konstrukce.

Regálový systém Polymetall vytvoří příjemné prostředí zákazníkům i prodavačům a tím efektivně přispěje k zvýšení Vašeho prodeje.